Apie mus

Įmonė sėkmingai dirba jau daugiau nei 23 metus, nuolat plečiasi ir taikosi prie rinkos pokyčių. Užsiimame tiek mažmenine tiek didmenine baldų prekyba visoje Lietuvoje. Mūsų parduotuvėse rasite didelį visų namų baldų pasirinkimą. Dirbame su tiekėjais iš viso pasaulio: Ukrainos, Baltarusijos, Turkijos, Vokietijos, Kinijos, Malaizijos, Latvijos bei Lenkijos. Nuolat ieškome naujų partnerių, kad atitiktume praktiškų pirkėjų poreikius Lietuvoje.

Mūsų misija
– atitikti praktiško pirkėjo poreikius, prekiaujant kokybiškais baldais už džiuginančias kainas. 

Mūsų stiprybės:

  • Platus asortimentas 
  • Konkurencingos kainos
  • Profesionalūs konsultantai, kurie atsakys į Jūsų klausimus, patars ir suteiks visą informaciją apie prekes

11 priežasčių pirkti pas mus:

 1. Pinigų grąžinimo garantija 100%. Jeigu prekė neatitinka Jūsų norų ar reikalavimų, ją galima lengvai grąžinti ir atgauti visus pinigus 14 dienų laikotarpyje. Paprasta ir greita grąžinimo procedūra.

2. Mūsų parduotuvėse rasite didelį visų namų baldų pasirinkimą. Dirbame su tiekėjais iš viso pasaulio: Ukrainos, Baltarusijos, Turkijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Lietuvos, Kinijos.

  3. 24 mėn. garantinio aptarnavimo terminas. Jeigu garantinio laikotarpio metu Jūsų prekei kažkas nutiks - iš karto kreipkitės į mūsų specialistus, mes suteiksime greitą ir kokybišką garantinį aptarnavimą.

4. Lankstūs atsiskaitymo būdai. Galite apmokėti užsakymą Jums patogiu būdu. Grynaisiais pinigais prekės pristatymo metu arba per internetinę bankininkystę net neišeinant iš namų. Taip pat yra galimybė įsigyti baldus lizingu.

  5. Prekių peržiūra gyvai. Dalį prekių iš mūsų katalogo galite peržiūrėti gyvai ir nusipirkti mūsų parduotuvėse Kaune ir Vilniuje. Parduotuvių kontaktai - spausti čia. Visuomet esate laukiami mūsų parduotuvėse, kur profesionalių patarimų renkantis baldus, gali suteikti ten dirbančios pardavėjos (ai) – konsultantės (tai).

  6. Bendras  virš 2000 m2 parduotuvių plotas leidžia gerai susipažinti su baldų pavyzdžiais bei lengviau išsirinkti. Čia rasite nuo paprasčiausių pufų iki reprezentacinių, natūralaus medžio, odinių baldų, galinčių patenkinti net ir išrankiausio pirkėjo skonį.

7. Įmonė gyvuoja daugiau nei 21 metus, nuolat plečiasi ir taikosi prie rinkos pokyčių. Užsiimame tiek mažmenine, tiek didmenine baldų prekyba visoje Lietuvoje ir esame aptarnavę tūkstančius laimingų klientų.

8. Neradus norimų baldų mūsų parduotuvėse galima užsisakyti baldus iš katalogo arba užsakyti nestandartinius baldus. Tai yra užsakyti baldus pagal jūsų pageidavimus ir išmatavimus.

  9. Pirkėjui pageidaujant pristatome į namus. Garantuojame saugų ir patikimą baldų pristatymą.

  10. Lanksti kainų politika. Mūsų tikslas pasiūlyti tik geriausią kainos ir kokybės santykį.

11. Patogus svetainės naudojimas. Paprasta užsakymo procedūra - nereikalaujame registruotis ir pildyti daugybės dokumentų. Konsultuojame telefonu nuo 8:30 iki 17:30. Jums neprisiskambinus visada perskambinsime patys. Išsamiai atsakome į Jūsų klausimus el. paštu. [email protected]

Esame tam, kad Jūsų namai taptų jaukūs ir šilti, džiugintų ir visada norėtųsi į juos sugrįžti. Stengiamės, kad užsukę į įmonės baldų salonus ir mūsų internetinę parduotuvę, rastumėte Jums mielą baldą. Nuolat  atnaujiname savo baldų  asortimentą, nuolat ieškome naujų, kokybiškų gamintojų tiek užsienio rinkose, tiek ir Lietuvoje.

 

Mato baldai